• Zostań wolontariuszem WOŚP !!!

• Zostań wolontariuszem WOŚP !!! ❤️Przyjdź na jedno z zebrań i zgłoś się do największej orkiestry świata 🙂 zagraj razem z Nami 🙂💛

28.11 (poniedziałek) 18:00-20:00 SP 7 Wołomin💚

29 (wtorek) 18:00-20:00 ZSP Duczki💜 1.12 (czwartek) 18:00-20:00 ZSP Duczki*

Jeżeli mieszkasz w Wołominie to zapraszamy Cię do Podstawowej Szkoły nr 7 w Wołomin. To nasza filia i zapisujemy tam wszystkich wolontariuszy z miasta 🙂**jeżeli mieszkasz na wsi to zapraszamy Cię do Zespół Szkolno-Przedszkolny w Duczkach. To główny sztab Gminy, który zapisuje wolontariuszy z terenów wiejskich + uczniowie I LO PUL w Wołominie 🙂‼️

Żyj zdrowo w zdrowym świecie ‼️

• Mamy się czym pochwalić!

• W gminnym konkursie Najładniejsza kartka na Boże Narodzenie, uczennice naszej szkoły zajęły zaszczytne miejsca:

w kategorii A (klasy 1-3)

I miejsce zajęła Lena Skolimowska,

wyróżnienie – Klara Godlewska,

w kategorii B (klasy 4-6)

wyróżnienie – Klaudia Mączka.

Laureatkom serdecznie gratulujemy, cieszymy się i jesteśmy dumni!

Życzymy dalszych sukcesów!

• Jarmark Bożonarodzeniowy w naszej szkole !!!

• Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice

Zapraszamy Was do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w naszej Szkole w dniu 8 grudnia 2022 roku.

Zachęcamy do przygotowania ozdób świątecznych, które zostaną wystawione na licytację w Szkole oraz na Facebooku szkolnym. Pozyskane pieniądze przeznaczymy na cele Szkoły, aby było Wam w niej jeszcze przyjemniej :)

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

• Lutować każdy może. Przekonały się o tym uczennice klasy VIII, które na lekcji fizyki poznały budowę i działanie lutownicy. Urządzenie szkoła pozyskała dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

• W środę 9 listopada uczniowie klasy I podczas zajęć plastycznych poznali tajniki fotografii reporterskiej, uwieczniając eksponaty wystawy "Śladami Niepodległości". Wystawę przygotowali nauczyciele Magdalena Pomianowska i Leszek Stępień. Przeprowadzenie lekcji umożliwił aparat fotograficzny pozyskany w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Dzięki temu projektowi nasza szkoła uzyskała także nowy sprzęt nagłaśniający, wykorzystany podczas Uroczystości Pasowania na Ucznia.

• UWAGA KONKURS !!!

• Do 21 listopada 2022 roku czekamy na prace przygotowane w 3 kategoriach:Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI,Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty jednoetapowo. Prace konkursowe należy wrzucić do skrzynki konkursowej umieszczonej przed Urzędem Miejskim w Wołominie ul. Ogrodowa 4 (wejście główne od strony starostwa powiatowego) w nieprzekraczalnym terminie do 21 listopada włącznie. Skrzynka będzie dostępna w godzinach pracy Urzędu (pon. 9:00-18:00, wt.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00).

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kartki świątecznej, która nawiązywać będzie do gminy Wołomin. Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie prace w formacie A4 (nie złożony), dowolną trwałą techniką plastyczną w formie płaskiej (rysunkowej, malarskiej, papierowego kolażu), umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego i druk. Prace wykonane z elementów przestrzennych typu plastelina, modelina, patyczki, kasze, makarony itp. będą odrzucane. Na każdej kartce wymagany jest element akcentujący związek z gminą Wołomin. Mogą to być charakterystyczne osoby, budowle lub miejsca. Dodatkowe punkty zostaną przyznane za użycie elementu innego niż herb.

Komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Wołomina wybierze 3 najładniejsze kartki świąteczne (po 1 w każdej kategorii wiekowej) oraz przyzna 6 wyróżnień (po 2 w każdej kategorii wiekowej) spośród dostarczonych prac. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 23 listopada 2022 r.

Informacje na temat konkursu oraz regulamin wraz z niezbędnymi załącznikami dostępne są na stronie:

Będziemy wdzięczni za :

- nie stosowania wypukłych elementów (również plastikowych oczek, kokardek, etc.),

- używania wyłącznie formatu A4,

- załączania oświadczeń, które znajdują się w Regulaminie.

To najczęstsze powody, przez które co roku musimy dyskwalifikować prace.

• Lekcja biblioteczna klasy 2

• "W dniu 7 listopada drugoklasiści brali udział w kolejnej lekcji bibliotecznej. Poruszany był ważny temat odmienności, różnorodności. Dzieci zapoznały się z książkami o tej tematyce. Dowiedziały się, że jesteśmy różni, ale możemy się wspierać i być dla siebie życzliwi. Wykonały też kreatywny portret. "